| lavyyy_6110 a întrebat:

Ziceti'mi si mie cele mai frumoase filme pe care le'ati vazut din categoriile : horror, romance, drama, triller... dau funda pentru cele mai multe

Răspuns Câştigător
| kenNNzorFTW a răspuns:

Mumia Revine,National Security,The day after tomorrow,Mr.& Mrs. Smith, The Marine, Anaconda 4, Fast Five,Tokio Drift,Damage, Saw 5, Identitatea lui Bourne,Ultimatul lui Bourne, Piratii din Caraibe, Casa celor 13 fantome,Avionul Mortii,Ghost Rider,Furtuna Tropicala,Outlander,Street Kings,Ride Or Die, Greu de ucis 4, The Bank Job, New York Taxy, Yamakasi mai multe nu-mi mai amintesc funda?

1 răspuns:
| Yukiee a răspuns:

Hmm...sa incepem cu cele mai simandicoase (drama, romance, thriller). Sunt un ``must-view`` urmatoarele: PS I love you, If only, Remember me, The notebook, Meet Joe Black, Fame, Seriile Step up(daca iti place dansul), Dear John, Letters to Juliet, 10 things I hate about you, A lot like love, A walk to remember, Shakespeare in love, Someone like you, Five pounds, Love actually, Sleepless in Seattle, The road si mai sunt multe, depinde de gusturile tale. Daca mai ai nevoie, ma anunti big grin.Acum sa specific si cateva filme de groaza care m-au impresionat : Paranormal Activity, The gravedancers, Puscaria parasita, The grudge, The ring, Masacrul din Texas, House of vax, The dawn of the dead, Shutter Island, Saw, The others, 28 days later, Case 39, The human centipede (filmul asta iti da fiori de-adevaratelea...e o combinatie de groaza cu oribil si incredibil).And so on.Sunt multe happy