| JessicaCoco a întrebat:

A fost cineva la LaserMaxx in Bucuresti? Cum a fost si ce ati facut acolo. Descrieti + spuneti impresii. Dau fundaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| uiteasa a răspuns:

Am fost acum doi ani.e o experienta interesanta. in primul rand vei primi o vesta si o arma. vei intra intr-o camera care poate zi in bezna/semi-bezna sau luminata si bineinteles cu diferite efecte.trebuie sa te alergi pe acolo cu ceilalti si sa ii impusti pe cei din echipa adversa sau in cazul in care jucati fiecare individual pe toti cei din jurul tau. si cel mai important FERESTETE sa nu fi impuscat! merita sa te duci cu gasca. distractie placuta :*

1 răspuns:
| deeaandreeaa a răspuns:

E suuper! Eu mi-am facut ziua acolo si invitatii au fost foarte incantati de loc. Si in plus am facut foarte multa miscare. ( am iesit transpirati din cap pana in picioare)