| sorinionut19292 a întrebat:

Acum 1 luna a facut iepuroaica 3 iepuriasi, in dimineata asta am gasit unul mort, avea puful smuls, pielea jumulita iar femela sau masculul plin de sange ( nu stiu care dintre ei ). I am
Separat pe cei doi ramasi, ce trebuie sa fac? Unul e agitat cand il ating dar celalalt molesit

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Inainte sa fata trebuia sa separi masculul de iepuroaica, Masculul e vinovat! Pune iepuroaica inapoi la puii ei altfel vor muri!