| ffbroxana a întrebat:

Acum o saptaman mi-am luat un bichon maltese iar in curand va trebuii sa merg sa ii fac al treilea vaccin. Ma puteti ajuta spunandu-mi cat costa? Multumesc

5 răspunsuri:
| pink13 a răspuns:

Eu in Slobozia 40 de leihappysi mentionez ca si cainele meu e tot bichonhappy

| isabell22 a răspuns:

Am inteles ca in jur de 1 milion, nu stiu sigur acum depinde si la ce veterinar te duci.

| FlorinDiablo a răspuns:

Da eu am dat 30 lei pentru cainele meu acum cred ca depinde de doctor si de oras.

| Anesia27 a răspuns:

Eu in Tm am dat 50 de lei happy

| Lavinia7386 a răspuns:

30-40 lei