| ppp a întrebat:

Ajutati-ma va rog...
la Prince of Persia sands of time.am ajuns undeva unde trebuie sa sparg un perete si nu stiu cum...stie cineva cum se face asta?

3 răspunsuri:
| virusel a răspuns:

Sal'z.eu numa ce am perminat pop.sand of time:X acu is la Warrior Within, so... daca te referi la zidurile alea care sunt putin crapate, trebuie sa le spargi cu ajutorul unei sabi pe care trebuie sa o gasesti, sabia pe care o ai acu e prea slaba deci nu e buna, si ai sa vezi pe parcurs ca o sa gasesti sabi din ce in ce mai puternice.Succes si sper ca te-am putut ajuta!

| mihaelaalol a răspuns:

La sands of time dai si tu pe left click si gatabig grin
(un raspuns cam intarziatlaughing )

| hector a răspuns:

Incerca sa tii click dstanga apasat continuu