| BikerU a întrebat:

Alo! sall! Am un BMX si nu stiu sa fac scheme pe el! Care are BMX si stie scheme tari sa ma invete? preferabil din iasi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu sa fac hop la bordura si sa merg cu spatele marog mai multe...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te da jastin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jastin beaber e un gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nene eu stiu aproape toate schemele de bmx si te invat numai daca dai bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se poate spune-mi pretul si til cumpar sa fie max 5 mil contatc dd. odolino. tot din iasi sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff esti praf daca nu stii ce sa faci cu el atunci dc ai mai luat bmx?
incearca sa dai bany hap cu el si daca merge ala merg si altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti praf daca nu sti sa faci scheme cauta naiba pe net scheme de BMX.

| TheDarkAngel a răspuns:

Ce-i un bmx?