| FlorinaRuby a întrebat:

Aloha`!; x
am si eu eu catsel CANICHE [canish], >mascul; dd
si m`am gandit la 2 nume pentru el: Oscar si Rufus
acum nu stiu pe care sa-l aleghappy
ma ajutati si pe mine`?happy

Dau si fundita la cine imi mai da si alte nume[va rog sa nu fie copiate d pe net ca am cautat si eu]; x

sau funda la cine imi zice cat pot sta "canishii" singuri acasa; x

[p. s. am gasit si eu site`uri gen"cum sa alegi un nume pentru catelul tau" deci nu vreau d`alea]

Multsumesccc; x

Răspuns Câştigător
| EllyFMS a răspuns:

Eu i`as pune Fulf[Flaf.] sau Fluffy[Flaffy]:d sau Bitsi :d

Si dintre cele doua nume as alege Rufus; x

Stii. nu are un manual de utilizare care sa iti spuna cat sa stea singur acasa si cat nu, chanisii sunt o rasa care se ataseaza foarte usor, dar asta nu inseamna ca nu au voie sa stea singuri acasa. daca il inveti de mic ca este necesar sa mai stea si singur nu vei avea problemehappy

10 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

Rufus... Oscar e deja prea uzat

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Mie imi place Oscar :X
uite niste nume:
Sasha [ii rusesc big grin]
Bruni
Whitey :-s haha
Barni tongue

nu prea imi vin in minte big grin

| yumeee a răspuns:

Eu i-aş zice Ceaikovski.

| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

Eu as alege Oscar...Bobi,Pufi,Mark,Dark,Max,Toto...canishii nu pot sta mult timp singuri in casahappy

| ioanateo a răspuns:

Mie imi place Skipper
uite niste nume:

Bruni

Whitey

Barni

Kowalski,

Private,

Rico sau Riko,

Pappy,

Dalmart

Cofoi,

Freddie,

Sappy,

Fussi,

Cressy sau Cressi,

Sipan,

Dwaz sau Dwas

Cawlyn sau Cawlin

Xeine

Carmine sau Carmyne

Cioffy sau Cioffi
fundita? plzz! :O3

| InoKo a răspuns:

Eu ma gindesc la niste nume de exemplu:"garfield","Rufus","Pamelin","Crospis","Roko","Haspiro","Creţko","Panflam","Piciu","Mamutel","Dic","Ody"...etc.
Mie imi place foarte mult "Rufus", cred ca se potriveste.Nu am informatii despre aceasta rasa, dar eu te-am ajutat cu aceste nume.Multa sanatate catelului tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu doar un nume, dar e mai amuzant... poti sa ii zici Jeleu big grin. dar din alea doua Oscar suna mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oscar e mai frumos. love struck

| addictedToBitches a răspuns:

Tayson[taisăn]

| Pittikk a răspuns:

Eu am canish si sta singur acasa mult.dar trebuie totusi dat afar daca nu va face in casa.Eu am canish si este o scumpete happy.Un nume dragut dintre Rufus si Oscar mi se pare Oscar.Rufus mi se pare un nume pentru hamsteri sau ceva de genul(rozatoare). Oscar este un nume frumos, elegant, ceva mai putin intalnit...Acum este decizia ta. Sper ca ti-am fost de folos!happy