| RockstarGms a întrebat:

Am achizitionat azi un perus care are 1 an si nu descopera unde e apa. Va descoperi?

Răspuns Câştigător
| Mădălllinna a răspuns:

Da, sigur happy ii este putin mai greu la inceput pana se acomodeaza cu noul camin happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,o va descoperi, aşa erau şi peruşii mei la început.

| Toutui a răspuns:

Dacă ii va fi sete sigur că da, până atunci iti recomand sa ii pui apa intr-un bol maricel până se invată.

| MarianCristianChisC a răspuns:

Da sigur ca o va gasi dar lasa-l sa se invete 2-3 zile sau minim 24 de ore!

| RanyaRa a răspuns:

Da, nu te ingrijora, asa a patit si al unei prietene si a descoperit repede, in ciuda grijilor noastre.

| oana5 a răspuns:

După câteva zile îşi va da seama unde se află. Nu te îngrijora, peruşii beau foarte rar apă. cam o dată pe zi şi iau o guriţă mică. Poate nici nu o să observi la început când va bea apă.happy