| bebetina a întrebat:

Am doua fetite din rasa westie de 6 saptamani. Caut pentru ele stapani iubitori (este o rasa energica, ideala pentru familiile cu copii). Sunt deparazitate, vaccinate si au carnet de sanatate. Pret 200 Euro. Intereseaza pe cineva?

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Ce tot ziceti, 100 lei? voi macar stiti cum merg preturile? este foarte bine cum ii da,chiar este un pret acceptabil,sa nu schimbi nimic, ei nu stiu cat costa vaccinurile, primul vaccin costa 100 de euro, de unde isi scoate saraca fata banii?

7 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Krissy,depinde unde il faci, in Ungaria asa sunt preturile happy

| Alina140663 a răspuns:

Hmm.nu stiu o sa imi intreb parintzi si o sa iti dau un mesaj pe privat daca imi iau
dar totusi e cam scump.nu crezi?

| Tourniquet a răspuns:

Sincera sa fiu cu 200 de euro nu mai cumpara aproape nimeni catei in ziua de azi. Incearca si tu sa faci o fapta buna si sa le dai macar la 100 de lei. happy

| Tourniquet a răspuns:

@ioana100, am si eu o catelusa care saptamana trecuta i-am facut primul vaccin si nu costa deloc 100 de euro. La cabinetul la care o duc eu a costat 40 de lei, iar al doilea vaccin va fi 50 lei, al treilea 50, iar al patrulea 60 lei. Deparazitarile depind de greutate. Carnetul de sanatate la cabinetul la care o duc eu pe catelusa mea a costat 7 lei. Eu iti spun bebetina sa le dai cu 200 sau 300 de lei. Nicidecum 200 euro (800 lei adica). Daca era bichon, yorkie sau shih-tzu mai ziceam.
Iti urez noroc in gasirea stapanilor. happy

| Tourniquet a răspuns:

@ioana100 - In Ungaria, mersi! Puteai sa spui de la bun-inceput. In Romania nu costa deloc un vaccin 100 euro. happy

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pentru westie e cam scump. eu am husky de 400 de euro si caine - lup deci. 200 si imi iau ceva super frumos. exemplare originale, si samoyed - 450euro - meritawinking

| danaotty a răspuns:

Buna. Ma intereseaza sa iau o fetita. Eu am avut o fetita de 8 luni si mi-a murit acum 2 zile. Mai e valabil anuntul? Imi poti trimite niste poze? Iti las id-ul meu de mes dana_otty.Te rog contacteaza-ma.