| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor.
Stiti ceva canise care sa aiba caini (indiferent de rasa) de vanzare in perioada asta, adica 1-12 martie?
Am nevoie urgent de ceva canise si asa sa le iau la rand pe cele de pe net, nici nu le stiu toate, nici nu am gasit nici una pana acum care sa aiba pui disponibili acum.
M-ar interesa canise sau crescatori autorizati, nu anunturi dintralea ciudate care numai pretind sa aiba caini de rasa.
Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Da, cunosc eu un crescator foarte serios si ai de unde alege. Singura problema este pretul. Adica n-ar fi scump daca n-ar costa avionul 250 de euroi sa vii s-o iei din Franta!

| viotedy a răspuns:

Canisa triumph-catei boxer.