| Deni99 a întrebat:

Cine are caini de talie mare indiferent de rasa (nu metis) de vanzare. Urgent.

Multumesc! funda

3 răspunsuri:
| Neberius13 a răspuns:

E sezonul tau de imperechere si ai nevoie de un caine pentru asta?
Nu merita, oricati bani as primi pe el, nu merita, sa-l chinui in halul ala

| Deni99 explică (pentru Neberius13):

Bai Ramzic daca asa ai invatatu tu sa vorbesti pacat...te respect ma respecti si punct nu am eu chef de mistocariile tale clar?

| Kya a răspuns:

DA, am eu ciobanesc german. Daca te intereseaza, da-mi funda si vei afla mai multe! Multumesc!