| Kittiulia a întrebat:

Am nevoie de niste indici pentru stardoll cum ar fi niste siteuri de lucruri gratis, cum pot sa ma fac supestar fara sa platesc etc...

dau funda

si nu uitati pe stardoll ma numesc Julia_Candy sa ma vizitati am scenari si album

Răspuns Câştigător
| Lavinia20 a răspuns:

Deci...
superstar te faci doar cu telefonul mobil sau cu cardul.
pentru lucrui gratis stiu ca era un blog. thinking
thestardollinsider.blogspot.com parca... daca nu e asta e ceva cu stardollinsider.
funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Vai de mine, ai si scenarii si album.La ce folosesc alea?laughing

| Kittiulia explică:

Cred ca nici macar nu ai cont meimei de ce te mai bagi

| Larisaaaaaaaa133 a răspuns:

Ba chiar are cont verifik sh apoi vb oh go on.app numele meu pe stardoll e :Larisa13.LL