| George_Cherry_1995 a întrebat:

Am o carpatina de 8 luni si 2 zile. Cand ploua afara, tura si fulgera urla de ma scoate afara din casa. Peste 2 luni ne mutam la bloc oare o sa-mi fac probleme de genul acesta? Am citit pe un forum ca este perioada a 2-a a fricii, inainte nu latra la tunete si fulgere. Oare este cauza ca pana la 6 luni a stat cu mine in casa si a dormit pe langa mine?:S

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti fac asa, simt pericolul.Nu ai cum remedia nimic.Incearca sa o protejezi prin mingieri si masari pentru ca pot ramine cu sechele din cauza sperieturilor.