| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Am o catelusa de talie mare negru si putin alb pe burta.Ii recomandati niste nume potrivite pentru ea. Funda?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Bella/Gylda/Ritta/Betty...
Cauta-i un nume care sa o caracterizeze, sa iti placa si tie...
O zi buna sa aihappy

| untu a răspuns:

Negruta sau Roxi sau Sasha!

| Talmacel_Alexia_1999 explică:

RebecaTheNinjaGirl

I-am pus numele Lizuca.M-am gândit ca i s-ar potrivi la caracter si comportament.

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Sprinky, Misha, Bella (dar e prea comun, Darky, Andera, Chera, Sasha, Noel (Craciun in franceza), Talia, Biju (destul de comun), Karina, Ada, Masha, Dolly, Barbie, Tina, Sabrina, Ina, Jessie, Foxy, Dora, Sonia, Nellie, Pierette, Dani, Andrada, Lola, Mia, Cora, Miko si multe altele. Cand ii dai nume spune-ne si noua cum ai numit-o

| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

In locul tau i-as pune numele Tasha sau Lizzie ⚓

| LucianR a răspuns:

Mie mi-ar place Sheila, Shadow, Jessica sau Penelope. Acum tu stii big grin