| LaRySa2011FeAt1SeRgIu a întrebat:

Am O intrebare Fff Simpla Cum sa Imi dresez cainele Eu singura?

Răspuns Câştigător
| LoveDee03 a răspuns:

Ce vrei sa il dresezi? este simplu,depinde si ce rasa ai,daca ne-ai spune mai multe ti-am putea raspunde mult mai bine,e simplu de dresat un caine atat timp cat te respecta ca si stapan,fii dura la dresaj dar calma,ai nevoie de multa rabdare,nu te enerva daca nu pricepe,daca face ce i-ai spus da-i o recompensa, o bucata de paine sau exista la punga la pet shop gustarele(recompense)speciale pentru ei, succes!

3 răspunsuri:
| Maria123 a răspuns:

E un serial documentar Cezar si cainii pe National Geographic.