| GoLd3N a întrebat:

Am o intrebare pentru cainele meu in varsta de 3 luni este husky cu ciobanesc german adica metis: își va ridica urechile? Cine mai are vreun cățel la fel sa lase poze aici.
Sunt curios cum va crește.

Răspuns Câştigător
| GabyT10 a răspuns:

Ambele rase au urechile drepte, clar si incrucisarea dintre aceste rase va avea urechile drepte. Uite-te pe google la fotografii cu metisi de ciobanesc german cu husky happy, sunt superbi happy. Mare grija sa il vaccinezi si deparazitezi la timp.Sa-ti traiasca sanatos, sa te poti bucura de el multi ani de aici in colo happy.

1 răspuns:
| Uvox a răspuns:

Daca ai o intrebare pentru câinele tau de ce ne-o adresezi noua?
Să-ți trăiască!