| J u s t a întrebat:

Am o Norvegiana de Padure nascute pe 1 Aprilie ( 3 luni si 17 zile). Credeti ca a fost bine sa fie luata deja de la mama ei?

Răspuns Câştigător
| Locaa a răspuns:

Da este deja foarte maricica si putea fi luata inca de la 2 luni jumatate

5 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Da, stai linistita. Varsta optima de adoptie este de minim 2 luni.

| Locaa a răspuns:

Pentru cei ce nu stiu Norvergiana de Padure este o rasa mai mare de pisici:p

| meioana a răspuns:

...dap...pentruca cu cat e mai micuta cu atat se adapteaza mai repede cu mediul, ai grija de ea

| Lαααα a răspuns:

Eu l-am luat de langa mama lui pe la vreo luna si sa adaptat destul de bine...si acum sa facut maree... ff maree
laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma? de ce-ai luat ma fata de langa mama ei? pai ce ma norvegia e colea? ma da-mi nr lu maicasa ca o sun io.si lasa fata omului in pace ma.