| alexandra20 a întrebat:

Am o pisicuta si nu stiu ce nume sa ii pun ma puteti ajuta? plzzz e fata
mrs mult

31 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu ai spus ce este:fetita sau baietel! Daca este fetita:Kyty, Katy, Pussy,... Daca este motan:Felix, Blondy(Blacky, depinde ce culoare are).
Dar cel mai bine alege de aici, ca ai de unde:
http://www.pufulici.ro/nume-de-pisici/

| Anca a răspuns:

Pe a mea o chema Ciufi. Am pierdut. o sad

| Floreenofficial a răspuns:

Kitty happy
sau ii poti spune simpul cat happy
pufu... pufi

| Ea12345 a răspuns:

Eu am pisic, si il cheama Mousielaughing

| Andre a răspuns:

Missy, piti, pappy, kitty

| Flav a răspuns:

Pisi, pune-i numele tot pisi.

| BlueByMe a răspuns:

Pe a mea o cheama buffy (bafi) este un nume f frumos dar iti poti alege de aici:
http://www.animalutze.com/articole/nume-pisici.php
sau
http://www.pufulici.ro/nume-de-pisici/index.php?s=nota
mai sunt cici, miki...

| frumushika09 a răspuns:

Love, Pussycat, Pussy, Pappy, Patty, Puffy, Mița...

| Elena1234456 a răspuns:

Kat - mi se pare unu nume potrivit happy.

| thisissolawl a răspuns:

Pei pe pisicile mele le cheama : pe una Mita si pe cealalta Mimzi

| thisissolawl a răspuns:

Am uitat sa iti mai zic un nume Bambi

| EvaTramell a răspuns:

Nume de pisica : Lola, Lisa, Lety, Bety, Tina, Sabrina.
Nume de motani : Monty sau Motanel, Eddy...
sper ca te-am ajutat!

| covexrobu a răspuns:

laughing O vecin are vreo 5-6 pisici prin fata blocului si au niste nume traznite. Gen : Romina, Milky, Roberto, Vladut, Marinus, Bobita, Puffy.

| madalina97_7115 a răspuns:

Kitty, Lady, Mimi, Bella, Elina, Luna etc. nu e asa de greubig grin

| iuliaoprea a răspuns:

Abeille, Bambi, Bébé, Belle, Biscuit, Café, Caramel, Daphnée, Isa, Jasmine, Jazzy, Noisette, Pompom, Pouding, Thimothé, Annabelle, Candy, Cherry, Chica, Chocolate, Cleo, Glamour, Cookie, Fairy, Honey, Isis, Jolie, Kiss.

| fataroz a răspuns:

Milly

| T30D0RA a răspuns:

Pe a mea o cheama Ginger. laughing

| DeeDee28 a răspuns:

Tzitzi

mitzi

Kitty

Susy

| elisarktis a răspuns:

Timoftica

| elisarktis a răspuns:

Cleopatra

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kitty sau Mitza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mimy, Funny, Fuffy, Bony, Fluffy, Momy, Miawi[Se citeşte Miaui], Desy, Lely, Riz, Lizy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o pisica si o cheama : Lola, dar am avut niste pisoi si ii chema : Tina, Sabrina, Lisa, Bety. Mai poti incerca : Fluffy, daca o sa ai un pisoi : Monty sau Motanel, Muff.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe a mea o cheama Lulu. poti sai imaginezi tu unul dar sa fie scurt, ca sa il poata memora si intelegehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lily

| Iubesc Limonada a răspuns:

Lolitalove struck sau Cicilove struck

| djza a răspuns:

Skippie happy