| ruxyruxandra25 a întrebat:

Guys,o sa am o pisicuta (fetita) si nu stiu ce nume sa-i pun. Ma puteti ajuta?happy Nu dau funda raspunsurilor cu nume de la A la Z.dau funda raspunsului cu cele mai originale si dragute nume! :*

5 răspunsuri:
| cdu92 a răspuns:

Sophie (Sofi) sau Mya (Maia).

| AngelWhatt a răspuns:

Pai pisicile mele au avut numele:
Printi
Sara
Lola
Sasha:X
Ela
Pufarinalaughing (la numele asta venea asa ca a ramas astalaughing)
Cam atatabig grin

| ruxyruxandra25 explică (pentru AngelWhatt):

Hmm..am nevoie de un nume mai deosebit. big grin sunt pretentioasa, stiulaughing

| AngelWhatt a răspuns (pentru ruxyruxandra25):

Pufarina mi se pare un nume deosebitrolling on the floor
Elizabeta habar n-am cum se scrie dar stiu cum se ciestewinking
Daaaar pufarina este foarte deosebit nu o sa-l gasesti la multe pisici te asigurlaughing

| Incompakt a răspuns:

Ruby,Yoyo,Surubel,Labuta,Peticica,Cocolos,Ciobatel,Isis,Dali,Asia,Europa!big grin