| AndreiPopovici a întrebat:

Am o problema. Am luat 2 pesti guppy. Iar masculul o tot musca de coada pe femela.Numa in spatele ei sta si o ciupeste. Ce pot face in legatura cu asta?

5 răspunsuri:
| FataCuMinte97 a răspuns:

Incearca sa ii separi... poate este mai bine
Bafta!

| XxDulcikaKrisyxX a răspuns:

Ar putea fi o perioada de inperechere depinde ce crezi tu dar daca vr sai separi poti sa o pui pe femela intr-un acvariu mai micut s-ar putea sa gasesti la magazi de animale gen zoo mania

| Deutzeuh a răspuns:

Nimic...eu nu stiu multe despre pesti dar cred ca se imperecheaza...sau daca nu vrei asta despartei.
pe ea intr-un acvariu pe el in altu...dar cred ca se imperecheazabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa se imperecheze... Dureaza cateva zile si dupa aia face pui, iutete daca are burta mare. Sa ai o zi faina! Bafta!

| kidomw a răspuns:

Ii filmezi si ii pui pe un site cu filme porno.