| anonim_4396 a întrebat:

Am primit un hamster de ziua mea si nu stiu ce nume sa ii pun. Este fata. M-ati putea ajuta cu niste sugestii?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iti sugerez : Alice, Nona, Bella, Lara, Naty

| D33utzu a răspuns:

Tasha, Rutti, Looly, Zuzy, Bela, sper sa-ti fie de folos.happy

| JeSa a răspuns:

Cioaikabig grin

| PastilutzaColorata a răspuns:

Peticel e si dragut dar si shic in acelasi timp

| pepenerosu a răspuns:

Nina

Răspuns utilizator avertizat
| xoBridgetXO a răspuns:

Hmm. Sweetheart! Stiu e cam lung.Hmm : Snowy inc az ca e alb dar in orice caz nu am prea multe sugestii fiindca eu am papagali deci nu se potrivesc numele de pasari cu numele de hamsteri...Doar daca vrei sa o cheme Kika!winking.laughing

| Majj a răspuns:

Cerasela

| Ruxiire a răspuns:

Heidi, Sasha, Luana

| Ruxiire a răspuns:

Bitzie

| Miruna_2494 a răspuns:

Ai destule din care poti alege : Lola, Zuzi, Tama, Puffy, Penny, Cicy, Muse,:))Hamterzilla sau XHamterX, pentru mai mult ajutor http://www.petz.ro/......atoare.php :D

| Biaaa a răspuns:

Sasha.love struck

| crissmy a răspuns:

Lucy