| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu doua intrebari :
a )Cine imi spune si mie de unde pot downloada jocul Plant Tycoon ( 1 sau 2 nu conteaza ) nelimitat si gratis?
b) Ce jocuri gen Sims sau Plant Tycoon mai stiti? Dati si link de unde se pot downloada nelimitat si gratis.
fundita la primul raspuns corect, in special la prima intrebare. Restul aveti vot happy Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Theinovath a răspuns:

Incearca pe google mai mult ca sigur tovarasu google te va ajuta si alte jocuri ei bine singuru care l-am jucat din aceiasi categorie a fost zoo tycoon 1 si 2 in joc super dupa parerea mea!