| batmanprettygirl a întrebat:

Am un bichon havanez de aproximativ 4 luni si astazi i s-ua umflat si i s-au inrosit ochii si botul. Imi puteti spune ce are si ce ar trebui sa fac pentru a-si reveni? Specific ca nu i-au fost facute ultimele doua vaccinuri! Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai medicul veterinar te poate ajuta după controlul medical!
Pa, pa.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Nu te implica tu in tratarea animalului, mergi de urgenta cu el la medicul veterinar, poate sa fie o infectie severa