| Claudiu_Ionut_1996_uskT a întrebat:

Am un caine din rasa rotweiller,si am observat ca nu are blana cum o au toti ceilalti caini din rasa lui, adica nu esti infoiata si stufoasa ....este asa,mai lipita de piele, din ce cauza? specific:-este rasa pura!

3 răspunsuri:
| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Iti este chiar asa de greu sa mergi la un veterinar pentru un control?

| Piwdiepie a răspuns:

Am avut si eu un rottweiller si avea par mic nu blana stufoasa. Asa e normal!

| Claudiu_Ionut_1996_uskT explică:

Cred ca cei de talie mai mare, cum este al meu, asa au genetic blana.