| quinchystefan a întrebat:

Am un catel husky siberian de 6 saptamani si imi trebuie vaccinul anti rabie ca sa ii fac pasaport eu trebuie sa plec pe data de 18/08 catelul are carnet de sanatate si vacciunurile la zi, niste solutii in cara as putea sa ii fac pasaport, si pentru un husky cam cand se administreaza vacciunul de rabie, multumesc enorm

Răspuns Câştigător
| LadyDee89 a răspuns:

Intreaba mai bine un vet!

1 răspuns:
| quinchystefan explică:

Deja am facut si a siz ca sa astept varsta de 3 luni pentru vaccin, de asta sunt curios daca am alte optiuni