| bianca_7396 a întrebat:

Am un motan care aproape implineste un an de cand l-am luat(nu e de rasa). as mai vrea sa imi iau o pisica care abia a terminat alaptarea(nascut din o mama persana si un tata corcitura, rasa ei e persana). l-am am vazut pe motan ce ii face unei pisici de de plus de a mele in marime naturala.as vrea sa-l sterilizez.sunt din bacau si vreau sa aflu cat mar costa o sterilizare, si daca s-ar intelege impreuna. vreau raspuns rapid, pentru ca trebuie sa ma hotarasc pana maine, daca nu o da altcuiva.

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Nu fii egoista Lasa-i si pe ei sa traiasca fericiti

| améliee a răspuns:

Nu sunt din Bacau, dar si eu mi-am castrat motanul si am dat 50 lei. Totusi, zic sa mai astepti, sa vezi cum se inteleg si, daca nu exista alta cale, sa recurgi la castrat.

| Semy_5699 a răspuns:

Buna! sunt din constanta, eu am dat pe sterilizare 120 de lei. Pisicii ii e foarte bine si nu s-a ingrasat cum era de asteptat.