| Wally26 a întrebat:

Am un pisoi negru si nu stiu ce nume sa ii dau... Dati-mi sugestii de nume, da mai faine... cele mai frumoase, fundoi!

Răspuns Câştigător
| Bianca_1513 a răspuns:

Bijoux [Biju] love struck. Cred ca i s.ar potrivi puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| DreamAutopsy a răspuns:

Negri,Negruț,Blacky.

| virusxxx112 a răspuns:

Mitza
Mitzi
Scooby-Doo [daca e motan]
Kitty
Adele
Abby
Asia
Alma
Alissa
Alice
Ariel
Amy B
Betty
Bella
Bitzi
Bonnie
C
Cici
Candy
Carrie D
Darling
Daisy
Dora
Doris
E
Emy
Ella
Elma
Exi F
Fluffy
Fifi
Fanny
Flippy
H
Honey
Hanny J
Joke
Jasmin
Jody
K
Kelly
Kim
Kara
Katie
Kari
Kiri
Kiss L
Lady
Loony
Lilly
Linda
Lolita
M
Maddie
Mitzi
Mitzuca
Minnie
Missy
Miss
Mika
Miska
Misia
Masia
Mara
Merry
Mary
Mandy
Mara
Mommy N
Natty
Nanny
Netty
Nona
Nora
Nini
Niki
P
Pisi
Pisuna
Pissy
Pussy
Puss
Pisa
Pony
Pam
Paty S
Sissy
Samy
Suzy
T
Tanja
Tamy
Tassy
Tony Y
Yam-yam
Yummy
Z
Ziggy
Aly
Dely
Koly
Misy
Michy
Kat
Lenny
Miaulina
mira
bella
alma
zorra
lolo
ginger
linda
lindsay
amber
jojo
A Ada♥,Ami♥,Amalia♥,Adira♥, Aristonis♥, Aarony♥, Abot♥, Abercrombie♥, Abiner♥, Abraham♥, Aidam♥, Adams♥, Admiral♥, Adolph♥, Aesop ♥, Aladdin♥, Alberto♥, Anil♥, Alexander♥, Alexis♥, Alfonso♥, Alfred♥, Alonso♥, Alpha♥, Alvin♥, Ambassador♥, Amie♥, Amigo♥, Amos♥, Andre♥, Andrew♥, Andy♥, Anthony♥, Anton♥, Apollo♥, Archer♥, Archibald♥, Aristocrat♥, Aristotle♥, Austin♥, Arlington♥, Armand♥, Armstrong♥, Arnold♥, Arthur♥, Aslian♥, Atlantis♥, Atlas♥, Augustus♥.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salem, pim, axy, iti

| bernylory a răspuns:

Negry

| sunshinegirl_7663 a răspuns:

Castana sau aluna mi se par haioase si nu e chiar asa greu sa il uiti sau aa (mi-a mai venit o idee) snikersar fi asa sweet

| NightmareMoon a răspuns:

Bleky i se potriveste daca-i negru.

| CataMafiotu775 a răspuns:

Midnight.

| catalinbossKING a răspuns:

Negrutu?!