| Kirara a întrebat:

Am un pui de labrador in varsta de 2 luni si nu stiu exact cata mancare sa ii dau. Stiu ca trebuie sa ii dau de 4 ori pe zi, dar nu stiu ce cantitate trebuie sa ii dau.
100 grame la o portie sau 100 grame pe zi?
Va multumesc! Funda big grin

Răspuns Câştigător
| LoveDee03 a răspuns:

Royal Canin Startar, de 3-4 ori pe zi il poti hrani, fiind labrador e bine de 4 ori,un sfert-jumatate de castronel la o portie, orienteaza-te cam cat i-ar trebui, succes!

1 răspuns:
| alexutzu1999 a răspuns:

Pai ar cam trebui sa-i dai c-am 50grame la o portie deoarece este mic si ii trebuie mancare multa(dar nu cat ii trebuie unui caine adult)asa ca ar trebui in jur de 250-300grame! Sper ca te-am ajutat si iti doresc sa-ti creasca sanatos!