| anonim_4396 a întrebat:

Cam ce si cat trebuie sa ii dai de mancare unui labrador adult?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cam. cat la un om adult!

| Ben. a răspuns:

O cana de boabe de caini, seara.atat.

lolita
| lolita a răspuns:

Scrie pe pungile de mancare cam cat trebuie sa-i dai asta in functie de varsta si greutate sau sa intrebi un veterinar. eu la motanul meu ii las mancare in permaneta si nu este foarte gras, si la caini la fel, daca stai la curte si face miscare, nu se ingrasa daca ii lasi mancre in permanenta-.

| simpluEu. a răspuns:

Eu acasa am 2 rottweilleri maturi.Bella 10 ani si Max 8. le dau de 2 ori p zi mancare. orez cu carne...asta le dau de cand erau mici...si le mai cumpar si crocantine.