| XxDenyzaxX a întrebat:

Am un sobolan in casa cum as putea scapa de el?!

Răspuns Câştigător
| AlexJB a răspuns:

Ai putea comanda de la teleshoping! Cauta pe www.google.ro! Astepti cam 3-4 saptamani! :):)

12 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Pai du-te la veterinar si iti da niste din astea pentrusobolani

otrava

si o pui in casa...
o mananca si ai scapat de el

fundita?

| john_1578 a răspuns:

Cumpara de la farmacia veterinara otrava pentru soareci si sobolani.

| Kikyo_2930 a răspuns:

Nu stiu. otrava pentru soareci?

| cata008 a răspuns:

Nu ai cum sa scapi, o sa ramai cu el pe viata
sau... ai putea arunca in aer cocioaba

| ¢øиνeяše a răspuns:

Un cuvant :Exterminator xD

| stryder a răspuns:

Du-te si cumpara injectii pentru sobolani rolling on the floor))))))))))))) laughing)) nu sunt sigur ca s-a prins toata lumea

Răspuns utilizator avertizat
| leona_3807 a răspuns:

Pai uite sa-ti explic eu te duci frumos la un magazin cu obiecte pentru casa si intrebi daca are otrava pentru sobolani si daca are cumperi

otrava contine grau otravit

| Buttercup30 a răspuns:

Pui otrava. dar ai grija la celelalte animale, de explu caini, pisici si orice altceva cre ar putea inghitii accidental otrava, gasesti in magazine special pentru soareci si sobolani

| Anileda a răspuns:

Otrava, scapa repede de el.

| XxDenyzaxX explică:

Pai il **** pana moare

| XxDenyzaxX explică:

Nu fa nimic