| XxDenyzaxX a întrebat:

Am un sobolan in casa cum as putea scapa de el?!

Răspuns Câştigător
| AlexJB a răspuns:

Ai putea comanda de la teleshoping! Cauta pe www.google.ro! Astepti cam 3-4 saptamani! :):)

12 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Pai du-te la veterinar si iti da niste din astea pentrusobolani

otrava

si o pui in casa...
o mananca si ai scapat de el

fundita?

| Buttercup30 a răspuns:

Pui otrava. dar ai grija la celelalte animale, de explu caini, pisici si orice altceva cre ar putea inghitii accidental otrava, gasesti in magazine special pentru soareci si sobolani

Răspuns utilizator avertizat
| Anileda a răspuns:

Otrava, scapa repede de el.

| stryder a răspuns:

Du-te si cumpara injectii pentru sobolani rolling on the floor))))))))))))) laughing)) nu sunt sigur ca s-a prins toata lumea

| XxDenyzaxX explică:

Pai il **** pana moare

| XxDenyzaxX explică:

Nu fa nimic

| cata008 a răspuns:

Nu ai cum sa scapi, o sa ramai cu el pe viata
sau... ai putea arunca in aer cocioaba

| john_1578 a răspuns:

Cumpara de la farmacia veterinara otrava pentru soareci si sobolani.

| ¢øиνeяše a răspuns:

Un cuvant :Exterminator xD

| Kikyo_2930 a răspuns:

Nu stiu. otrava pentru soareci?

| leona_3807 a răspuns:

Pai uite sa-ti explic eu te duci frumos la un magazin cu obiecte pentru casa si intrebi daca are otrava pentru sobolani si daca are cumperi

otrava contine grau otravit