| amyamy732 a întrebat:

Are cineva de vanzare Bulldog francez? Ofer maxim 200€

2 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Cea mai sigura sursa sunt canisele, dar nu cele gen premium, ci cele ce nu cresc mai mult de 2-3 rase. Ai garantia ca puiul este 100%, temperament specific rasei, sanatos, carnetul de sanatate cu totul la zi (nu falsificat). Daca mai pui 100-150e poti sa-ti cumperi unul dintr-o canisa serioasa.
Daca iti iei de pe net sau din alta parte nu ai nici o garantie.
Uite aici canise:
http://bulldog-francez.blogspot.ro/......mania.html
Sper sa te gandesti bine si sa-ti iei un pui dintr-o canisa.

Răspuns utilizator avertizat