| Misterious a întrebat:

Are cineva pui de bulldog francez de vanzare? sau cunoaste pe cineva care vinde? Va rog sa ma anuntati! Va raman datoare

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Nu e o optiune sa cauti pe net, ti-as sugera sa mergi in orasu-l tau la un pet shop si sa te interesezi acolo, de acolo poti sti mai bine decat sa te uiti pe net si cand vezi catelu-l in realitate...

11 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Mersi pentru ca mi-ai ales comentariul castigator, sper ca ti-am fost de folos.Succeshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 2 pui bulldog francez, baiat si fetita, parintii sunt cu pedigree, vaccinati, deparazitati, cu pasaport. daca te intereseaza contacteaza-ma pe emai:aliona_anastasia@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am pui bulldog francez de vanzare.
suna-ma:0751514140

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un pui de bulldog francez de vanzare, 800 ron, are 10 saptamani, e f. bine intretinut, ofer si hrana pentru. 1 luna.Detalii la tel.: 0752. 297. 933.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta la canise! in Romania este una singura angelheart! Pet-shopul si internetul cele mai mari porcari si tzepe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu am. 0747263174

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideal ar fi sa cumparati caini de la crescatori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din Pet-uri ai mari sanse sa iei un caine care nu are nici o treaba cu Buldogul Francez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| antal a răspuns:

Sunt trei pui de bulldod francez de vanzare, doi tigrati masculi si o femela alb cu pete negre la Miercurea-Ciuc. Au trei luni sunt vaccinati, pretul la 200 euro, tel. 0748037840