| RequalizeD a întrebat:

As dori sa cumpar un pui de Bichon.Ma puteti gasi la id mess yorequalized

3 răspunsuri:
| Kitta a răspuns:

NICI SA NU TE GANDESTI SA IEI UNUL DIN PETSHOP.Acei caini,dupa ce ca sunt scumpi,sunt bolnavi,apatici,agresivi,cu grave malformatii...
Cauta o canisa responsabila,daca vrei neaparat un Bishon, dar inainte de a lua aceasta decizie de care va depinde atat viata ta cat si a catelului, iti sugerez sa verifici site-ul www.adoptiicaini.ro
Ar trebui sa te gandesti la bietii catelusi din adaposturi, de multe ori de rasa, aruncati fara mila de...asa zisi oameni.
Am fost voluntara toata vara, si stiu cati caini de rasa sunt abandonati ZILNIC.Gandeste-te de miliarde do ori inainte de aceasta decizie.
Iti multumesc.
~Kitta

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e să mergi la un PETSHOP. Îţi poţi alege de acolo! Baftă.