| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu sa cumpar un Shih Tzu, dar mai ieftin in jur a 500 lei, ofer fundita, sunt din Ploiesti, dar se poate si Bucuresti,

Răspuns Câştigător
| Elenuca3567 a răspuns:

Incearca intr-un targ de animale. Poti sa te targuiesti cu vanzatorul/crescatorul sa mai lase din pret. happy

2 răspunsuri:
| Fikki a răspuns:

Da-mi pm si iti dau site-uri unde poti gasi. ( Nu de alta dar nu vreau sa fac reclame aici )

| RedNose a răspuns:

Cu 500lei nu te alegi decat cu un metis si risca sa fie si bolnav. Daca vrei un pui 100% pur, sanatos si de calitate cumpara dintr-o canisa(nu premium, fantasy, kris, ci una care nu creste mai mult de 2-3 rase), dai minim 200-250e dar merita.