| Liliana001 a întrebat:

As dori siteuri cu bratari(cum se confectioneaza bratarile)stiu de tipul Bratarile prieteniei,Shambala,Globeuri si Macrame, vreau ceva nou si usor de confectionat.Dau funda raspunsului care imi convine

1 răspuns:
| Zizica14 a răspuns:

Un tip foarte dragut de bratara este SCOUBIDOU(se pronunta ''scubidu'').
Uite un site:http://www.howtomakescoobies.com

Iar atele pastice le poti gasi la librarie sau (daca esti din Bucuresti ) la Jumbo Mall( daca imi aduc bine aminte e cam 3 lei un pachet de 30 fire)- eu cumpar si de acolo si de acolo.
Sper ca am fost de ajutor-FUNDA?