| Izaaaaq a întrebat:

A vrea si eu sa stiu din ce se fac Bratarile Prieteniei? Si cat costa?[Prietena mea a primit 3 bratari si vreau si eu sa`mi cumpar]Ms; x
Funda si vot!

5 răspunsuri:
| BalonashCuHeliu a răspuns:

Depinde si ce fel de bratari ale prieteniei... cele pe care le fac eu sunt dintr'un fel de ata/lana.cum vrei sa o numesti.ata mai groasa.Si depinde de fiecare cu cat si le vinde...

| cockie_green a răspuns:

Pentru bratarile prieteniei se foloseste ata de goblem sau ata din bumbac...
Eu nu am vazut sa se cumperethinking astea le faci tu singurahappy

| мαяijüαηα a răspuns:

Eu iti fac daca vreibig grin..stiu toateeeeee modelelebig grin...p.s : se fac din lana..ata..etc.

| raul1037 a răspuns:

Poti sa iti faci singura acasa, cauta pe you tube braceles friend si nu mai stiu cum.iti trebuie oata si un clipboard sau un ac de siguranta. daca estin din resita iti fac eu 2 la 1.50 lei
FUNDA?

| TheGaara a răspuns:

Bratarileprietenieitale.wordpress.com