| curious01 a întrebat:

As putea da cainele meu (husky) la un dresor, sa mi-l fac sa latre la straini? urgent, funda!

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

La un dresor bun, da il poti da linistit.

| viotedy a răspuns:

Da,dar ca sa iesi mai ieftin incearca intai -pune un prieten sa se imbrace urat, zdrentaros, cu un bat in mana, sa intre pe poarta si sa-l ameninte cu batul. Poate merge.Cainele meu a inceput sa latre, prima data, la o rama care se tot misca.Dar, ce varsta are?

| j1NNNx a răspuns:

Da. Fara frica. Doar pentru asta i-au banii dresorii! laughing

| Miree a răspuns:

Se poate!

| Dodgge a răspuns:

Din cate stiam eu o caracteristica a rasei Husky este ca nu latra, ci doar urla precum un lup...