| sanda2009 a întrebat:

As vrea sa adopt si eu un puiut de bishon.stie careva de la cine as putea gasi? multumesc

5 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Www.hipet.com, www.animalute.ro
Aici oameni doneaza si vand. Uita-te poate gasesti ceva,

| AllmaGirl a răspuns:

Suna la 0745800783 sau la 0788451491

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut multe anunturi de genul asta dar nu stiu de unde esti, banuiesc, ca nu vrei sa mergi la Baia Mare daca locuiesti in Bucuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si u oameni care are bisoni si in ziar ca asa am facut si eu cu cainele meu si a gasit la cineva si l-am loat dra este pikinez nu bison dar este frumos orkum. dar sa nu faci prostia sa ii dai dulkiuri sau tot felul de porcari si u il invata cu carne ca se obisnuieste asa si dupa ai este rau.tepwpik.ana

| sanda2009 explică:

Sunt din ploiesti.cine stie. poate exista o posibilitate de transport