| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa fiu gunoier ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| OanyCrazy a răspuns:

Iti recomand sa nu te duci pe acest drum, o sa-ti para mai tarziu rau. Este o treaba destul de grea chiar daca ti se pare usoara. Trebuie sa mergi toata ziua cu roaba(nu stiu cum se zice la cosul ala) dupa tine la fiecare pas trebuie sa dai cu matura si sa strangi gunoiul dupa alti. Unii oameni anumea arunca pe jos gunoi ca sa isi bata joc de gunoier.
Dar asta e alegerea ta! Eu te-as sfatui sa te mai gandesti putin!
Sper ca ti-am fost de folos!
Succes!

6 răspunsuri:
| SoranaTQ a răspuns:

Liceul de salubrizare Fuego.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să iei măturoiul in mână si să începi laughing

| Pawesome a răspuns:

Ai nevoie de studii superioae pentru asta

| cristinicamititica a răspuns:

Ooo...e nevoie de multa pricepere, sa stii. a fi gunoier e arta cea mai desavarsita. daca ai nevoie de un profesor, te sfatuiesc sa-l alegi cu atentie. mult noroc, tinere initiat in gunoierie!

| AndreiS25 a răspuns:

Un tomberon digital

| Faun a răspuns:

Sa faci doua facultati si master