| marett16 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o maimuta capucin. nu stiti unde as putea asi una? ce acte le trebuie maimutelor?

Răspuns Câştigător
| Andrei_2426 a răspuns:

Nu e ilegal sa le ai, nici eu nu stiu ce acte iti trebuie dar parinti mei inainte sa ma nasc au avut o astfel de maimuta.problema e ca costa cam mult in jur de 20 milioane la un pet shop dar sunt multe persoane care le dau spre adoptie sau la un pret destul de mic.
succes!

2 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Nu ai voie sa detii animale exotice, cred ca poti sa ai si dosar penal din cauza asta. Ar insemna sa o chinui in captivitate si la ce clima avem noi sigur nu i-ar prii. In plus, stiu ca sunt extrem de agresive si musca tare.

| Căpşunăăă a răspuns:

Si eu ador maimutele capucinlove strucklove struck