| Ema1239 a întrebat:

As vrea si eu niste nume pentru facebook::::numele meu este manuela dar uni imî spun ema

5 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

De ce nu folosesti pur si simplu numele tau. Pe FB majoritatea folosesc numele din buletin, ca sa stie prietenii sa-i gaseasca mai usor. nu e ca pe Mess sau mai stiu eu ce forum unde toata lumea se ascunde in spatele unui nick.

acum, depinde ce urmaresti cu adevarat

| améliee a răspuns:

Mai bine iti pui numele intreg si Ema la nickname. Preferi un nume gen Hi5?

| yonesss a răspuns:

Emma a ta ma, emma nebunatica, just ema, manuela♥♥♥ sau ♪♫♪ si din astea

| wforweirdo a răspuns:

"Manuela" şi numele de familie, sau "Manuela (Ema)". Sau vrei ceva mai piţi, ca să fii şukară şi plină de valoare?

| frumusikgirl1 a răspuns:

Emanuelle manuelik emy depinde de ce styl ai
... funda?smug