| SecretLady a întrebat:

Astazi faceti un gest bun astazi dati animalelor din china o noua viata si votati aici http://www.ptroa.co.il/petition/index.php... Zeci de milioane de animale sunt ucise si macelarite in China in fiecare an. Exista o mare cerere pentru blana animalelor, iar chinezii raspund acestei cereri. Ce nu este exportat in afara Chinei ajunge de obicei pe o farfurie la cina. Lucrul rau este ca animalele sufera o tortura inimaginabila si oribila.

3 răspunsuri:
| LAYILA a răspuns:

Vai ce chinezi handicapati :-(( nu degeaba e mereu la eu cutremure si toate alea saracele animale

| LAYILA a răspuns:

Da cum sa fac sa votez?

| SecretLady explică:

Pai trebuie sa completezi joc cu numele si presumele + emailul care nu se va publica