| MasterGamer1995 a întrebat:

Auziti am folosit o chestie pe telefon care facea cainele sa faca ce spune obtiunea. Face ce spune dar nu se mai apropie de mine stie cineva ce sa ii fac?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu prea inteleg, de pe telefon ii transmiti mesaje cainelui sa faca ce spune optiunea? Fi mai explicit.

| K0sti a răspuns:

Ce e aia "optiune"?

| MasterGamer1995 explică:

Am 3 propozitii 1.Sit down!
2.Here boy! Si 3.Stop!

| MasterGamer1995 explică:

Asculta de fiecare da fuge de mine

| Andi86 a răspuns:

Fa-ti un Upgrade. laughing

| GioglovanA a răspuns:

Lasa aplicatia si munceste pentru ca, cainele sa execute comanda din vocea ta, nu de la un aparat care emite ultra-sunete si alte impulsuri electromagnetice si mai mult ca sigur il deranjeaza fonic.Mai continua cu porcaria asta si cainele nu o sa mai vina niciodata la tine.App, mi-ai facut ziua, nu am crezut ca cineva o sa-si dreseze cainele cu un TELEFON laughing)

Răspuns utilizator avertizat