| AlexAleex a întrebat:

Auziti la metin2 en si metin2 ro care este mai bun, si de ce?

Răspuns Câştigător
| timioros a răspuns:

Pai ro ca este in scris romana totul, si en este scris in engleza, eu iti recomand in romana ca esti roman sau romanca (nu stiu daca esti fata sau baiat).

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Erika120192 a răspuns:

Buna happy si mie imi place metin2 eu ma joc metin2 ro pentru ca eu fiind din Romania imi este mai usor sa inteleg toate sarcinile pe care le primesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti cine are cont de lv 1?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 en

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 ro pentru ca este in romana

| AlexAleex explică:

Hey care e ID ul tau?

| AlexAleex explică:

Sunt baiat amicetongue

| bLacKyboY a răspuns:

Nu este nici unul mai bunlaughing sunt doar schimbate limbile. [Funda]

| GMexpert2 a răspuns:

Ba eu tias recomanda un server privat ca degeaba joci un metin pvm fffffff greu (20% exp) joaca si u metine prvate bine nici chiar pvp daca iti plc sa cresti gaseste si u un metin privat pvm pvm-greu sau pvp-pvm