| Daria2222 a întrebat:

Aveti conturi sau coduri webkinz pe care nu le mai doriti va rog daca da imi dati si mie unul sunt o familie saraca si nu ne permitem de la 8 ani imi doream un webkinz cei care aveti inima va rog din toata inima dati-mi si mie unul dau funda!

3 răspunsuri:
| Anonimusus a răspuns:

Am un cont cu 22 webkinz. da nu il dau ca nu mai stiu oparola si nu mai gasesc coduriletongue

| Anonimusus a răspuns:

Apropo cat ani ai?

| MisteriousMan a răspuns:

Esti saraca si ai net? Moama pai atunci e fff bine multumeste; te ac ai net altii sunt saraci si nu au ce manca...