| theceoking2 a întrebat:

Buna,a m si eu o intrebare. De unde din Bucuresti pot achizitiona piese lego la bucata? Este ok si din toata tara ( daca stie cineva) Am pierdut niste piese de la legouri si vreau sa le reconstruiesc.

2 răspunsuri:
| DennisW a răspuns:

Incearca la Legoland, in MegaMall. Nu garantez ca se poate, dar merita incercat...

| Ana7807820 a răspuns:

Nu poti cumpara piese lego la bucata, ca tigarile. Mai bine ia un set ieftin care sa contina piesele pe care le cauti sau cauta pe cineva pe net care sa fie dispus sa vanda din piesele sale
Si NU CUMPARA FALSURI DE LA TARABE, NU SE VOR POTRIVI CU CELELALTE PIESE ORIGINALE!