Întrebare recomandată | Bogdan_9316 a întrebat:

Buna am 2 hamsteri syrieni si s-au imperecheat acum 2 zile. Femela il bate pe mascul. Si nu stiu unde sa-l separ pe mascul.
Am 100 Ron stransi si vreau o cusca cam asa construita :
Click sa vedeti : http://www.magazinul-cu-hamsteri.ro/....../index.php
Dupa cum vedeti in site-ul acela, de unde as putea sa fac rost de asemenea plastic? Se poate comanda de pe net? Vreau sa-l improvizez. Si dupa aia sa-i cumpar roata si adaptor pentru apa la hamsteri.

Dau funda daca imi gasiti si sa imi ajunga de roata si adaptor cu apa.

Promit sa dau funda.

5 răspunsuri:
| BuGz a răspuns:

Cauta pe internet sau cauta prin casa ( trebuie sa ai o cutie de plastic pe undeva ) sau i-a o cusca separata cred ca costa vroe 70/80 lei ( toat asa din plastic cu jucarii pe fiecare parte [sa nu se plictiseasca nici unu ] )
Cel imi bine daca fata il bate pe amscul inseamna ca nu s-e inteleg si de geaba o imi tii pe fata.
mai bine vindeo cuiva si i- alta in loc cine stie POATE SE INMULTESC :p

| Sup3rN0va a răspuns:

Daca il bate desparte-l ar putea sa se raneasca grav, chiar daca tu nu-i vezi.
Eu iti recomand ca doar odata sa-i lasi sa faca pui ca apoi se vor imulti prea mult..si o sa-ti fie greu cu ei ca si eu am avut multi.

| M3K4N0ID a răspuns:

Pai plasticul il poti comand dar trebuie da dai detalii si nu costa prea mult asa cum ai vazut in custa aceia nu trebuie sa o lasi langa fereastra var fiind ca soarele ar putea o topi dar greu de tot dar te previn asa cum ti-am zis se poate cumpara si sa ii spui omuliu modelul si restul vei avea toti bani! Funda?

| Chiper_Daniel_1985 a răspuns:

Du-te la Buzau in mall ''Aurora'' (carrefour) si la etajul 1 sau 2 este petshop. acolo gasesti de toate pentru hamsteri (inclusiv hamsteri ) pentru cusca trebuie s te duci in apropiere (de Buzau ) gen Bucuresti, Ploiesti etc. eu am cusca cu parter, si 2 etaje care a costat 72 lei si cativa bani pentru etaje si tuburi

| Dianalove15 a răspuns:

Poti sa te duci intr-un hipermarket si iei o cutie mai mare de plastic, si sunt diferite marimi, iti alegi tu ce marime vrei.