| loveromance46 a întrebat:

Am cont pe webkinz, dar mi-ar placea foarte mult sa am si un cod secret, cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| xBlackPearlX a răspuns:

Cum a sp andreea

4 răspunsuri:
| Kazumy a răspuns:

Salut! Ca sa faci rost de un cod secret te duci la Kaufland, Kora sau Carrefour iti cumperi un animalut dai 50 lei si ai un cod secret legat de piciorul animalutului.

| andrutza_2871 a răspuns:

Iti dau eu dar la schimb baga add la hadarandra@yahoo.com

| Floarerosie a răspuns:

De ce nu va vine mintea la cap? cine crezi ca iti da tie cod? tu crezi ca acel cineva iti da tie si nu isi face el cod? nu mai bagati atatea mesaje cu prostii de astea!

| valeria_1335 a răspuns:

Te duci la magazinlaughing