| zoomumba a întrebat:

am de facut o tema cu informatii despre pestele care il vreau eu sau preferatul meu dar nu stiu ce peste sa alegsad. si deaceia va las pe voi sa alegeti(in functie de ce vreti voi ex:dupa gust sau dupa aspect)dar sa imi dati si un site cu toate informatiile cu pestele respectiv ca si wikipedia cu tot ce se poate spune ex:hrana apectul corpului si tot ce se poate! ofer funda+vot.

1 răspuns:
| Theda a răspuns:

Daca te poti referii la orice peste, preferatul meu este delfinul: http://ro.wikipedia.org/wiki/Delfin. Daca nu este bine, mai imi place si macroul (dupa gust):n-am gasit informatii :)). Sper ca te-am ajutat :D.